Ogłoszenie

Quick News Nasi Mistrzowie
Posty na Backstage/Ring liczą się do 12:00 w dzień gali, a na PPV do 12:00 dnia gali.


#1 2011-12-29 13:00:31

Rafael

http://img33.imageshack.us/img33/3087/opener.png

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 64
Punktów :   

Ring/Backstage

Pisząc przemówienia tutaj dostajemy push, który pozwala nam wygrywać walki. Zabrania się interakcji z innymi wrestlerami bez ich zgody.

Offline

 

#2 2011-12-30 12:53:15

Pepsi Killaz

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

Kamera znajduje się w ciemnym pomieszczeniu, gdzie na jakiejś skrzyni siedzi zamaskowana postać. Nagle mężczyzna ściąga kaptur i okazuje się, że jest to Christhoper Daniels.

Daniels: Nastały świetlane czasy dla nWU. Bowiem w jego szeregach znalazł się anioł, upadły anioł. Byłem za dobry nawet dla Boga, który obawiając się o swoją pozycję zrzucił mnie z piedestału. Tułałem się po bezdrożach Ziemii, aż trafiłem tutaj ... do nWU. Widziałem rzeczy, które żadna telewizja nie odważyła by się pokazać. Krew, pot, łzy. Złamane kości, niewyobrażalny ból, a także wiele innych. Nikt mnie nie trenował, nikt nie odważył się mnie dotknąć. W czasie dwóch lat potrafiłem wykonać dwa pojedynki odznaczone pięcioma gwiazdkami. Nikt inny tego nie dokonał, oprócz mojego rywala AJ'a Stylesa. Ale teraz jestem spokojny, nWU nie zatrudniło tego beztalencia, więc nikt mi tu nie zagrozi. Moim celem jest wygranie World Heavyweight Championship. Inni szukają pomocy u Boga, a mi ona jest nie potrzebna, Bóg jest moim wrogiem, tak jak moim wrogiem są wszyscy, którzy w niego wierzą. Nie zawieram żadnych sojuszów, nie idę na łatwiznę, zawsze i wszędzie, a teraz ... A teraz teraz jestem tutaj, po pierwszym PPV zobaczycie na moim ramieniu nWU World Heavyweight Championship. Nikt mi w tym nie przeszkodzi, nawet Ten na górze *Daniels wychodzi z cienia* Lepiej się bójcie, ja zawsze będę w pobliżu i zawsze będę groźny. Są w tej federacji zawodnicy z doświadczeniem: Jeff Hardy, Randy Orton czy CM Punk, ale ja jeden jestem lepszy od nich wszystkich razem wziętych, ja obdarzony wielką mocą. *Daniels przysuwa sobie krzesło i siada na nim* Jestem tutaj by was zabawiać ? Śmieszne ! Ja jestem tutaj by zdobyć sławę, by zdobyć pieniądze, by zdobyć wszystko czego chce normalny człowiek. Tylko ja nie jestem przeciętnym człowiekiem, jestem upadłym aniołem, wygranym, chociaż pokonanym. Boski, chociaż ludzki. Normalny, chociaż paranormalny. Przygotujcie się, upadły anioł gotowy jest zrobić wszystko dla tych trzech rzeczy, które tak oddziałują na was, przeciętnych obywateli. Sława, pieniądze, rozpoznawalność. Wszyscy bez wyjątku będziecie mnie wielbić. Ja jestem tym, którego sam Bóg zrzucił z piedestału, a teraz tym, który trafił do nWU by was zbawić *Daniels zabiera swój nóż ze stołu i zaczyna obracać go w palcach* I uwierzcie mi, jest gotowy zrobić wszystko. *Daniels odstawia nóż i zakłada kaptur* To wszystko, przemyślcie to co powiedziałem i zaśnijcie z myślą, że upadły anioł jest w szeregach największej federacji wrestlingu na świecie, tak jest nWU ! Jestem tutaj i szybko stąd nie odejdę, możecie zobaczyć jeszcze jeden wspaniały, nieprawdopodobny, pięciogwiazdkowy pojedynek.

Fallen Angel rzuca mikrofon i wychodzi na BS


http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2010/189/3/6/Christopher_Daniels_by_shaktaleGFX.png

*Character Card*
Christhoper Daniels

*Streak*
0/0/0

*Last Fight*
? vs Unknown

*Twórczość*
My Gallery

Offline

 

#3 2011-12-30 13:13:11

Zack Ryder

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

Na arenie zgasły światła. Natychmiastowo na dużym ekranie pojawia się filmik z przemową Ryder'a z swojej szatni.
Woo Woo Woo. Panie i panowie! Nie dawno podpisałem kontrakt z federacją nWU, aby zdobyć sławę oraz chwałę na całym świecie. Każdy wie że rewolucja Ryder'a trwa! Nie ważne czy to w WWE czy nWU każdy chce oglądać Broski'ego w akcji. Licze na większe docenienie niż w WWE i proszę o więcej walk! A jakie były by walki bez Zack'a? Ratingi tej federacji są bardzo niskie, ale jedna osoba może je wznieść do góry. Ponieważ każdy "Broski" na świecie obejrzy rewolucje Ryder'a na swoim telewizorze! Jestem tutaj i będę tutaj. Nie mam zamiaru marnować się dla federacji jaką jest WWE! Publika chcę oglądać dalej Ryder'a publika chce fist pumping! *tauntuje* Woo Woo Woo, bro you know it!
Kamera przeniosła się na ring...


http://c.wrzuta.pl/wi17934/227791e9001fd1d84e98b77b/sygnatura_zack

Streak:
0/0/1

Last Fight:
Wade Barett vs. Sheamus vs. Alberto Del Rio vs. Zack Ryder (lose)

Offline

 

#4 2011-12-30 13:28:23

Jakub ;x

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

Kamerzysta podąża szybko do jakiegoś pokoju. W środku, na metalowym krzesełku, plecami do drzwi ktoś siedzi. Większość wie kto to jest, jednak "żółtodzioby" nie mają o tym bladego pojęcia. Wrzawa na trybunach nasila się z każdą chwilą. Starszy, długowłosy gość wstaje z miejsca, szybko się obracając. The Heartbreak Kid! Kobiety na widowni zaczęły piszczeć, ponownie widząc zniewalający uśmiech Sexy Boy'a. Shawn trzyma w ręku mikrofon, z którego właśnie ma zamiar zrobić użytek.

- Witajcie wszyscy fani wrestlingu. Po waszej reakcji dochodzącej do mnie aż tutaj z areny, wnioskuję, że jesteście zachwyceni moim powrotem! *Cheer jest coraz głośniejszy, a Shawn mimowolnie się uśmiecha.* Och, ja również. Nic się nie zmieniło... Wszystko jest jak dawniej. Ten dreszcz, gdy stoję przed kamerą. Ta satysfakcja z kontaktu z wami. Oh My God! No i stara gwardia. No, mówiąc stara nie mam jednak na myśli tego co było 10, czy 12 lat temu... Niestety, te czasy już nie wrócą. Ale, chcąc nie chcąc zauważyłem już kilka znajomych twarzy. Christian. Randy Orton. No i... Tak, chyba ten najważniejszy. Hunter... Triple H. King of Kings. Mój przyjaciel. To spotkanie sprawiło mi najwięcej radości. Jednak mam tylko jedną prośbę Paul- nie stawaj na mojej drodze. Jeśli staniesz u mego boku, będę się radował. Jednak jeśli tylko raz, postawisz się na przeciwko mnie, to ciebie również zniszczę. Nie chciałbym tego zrobić mojemu przyjacielowi... Więc proszę, nie rób nic głupiego. Wróciłem tu po to by dać satysfakcję wszystkim tym, którzy mnie kochają. Tak, może i jestem zbyt pewny siebie, jednak cos trzeba mieć z życia, no nie?! Wróciłem tu dla was, lecz nie tylko op to by dać wam to czego pragniecie. Chciałbym również ostatni raz znaleźć się w glorii chwały. Chciałbym odzyskać to, co straciłem dawno temu, a do tej pory nie miałem nawet cienia szansy tego odzyskać- World Heavyweight Chapionship Belt! To myśl o tym trofeum przywróciła we mnie chęci do dalszej walki! Więc mogę wam obiecać jedno. Już nie długo ujrzycie moją dominację! Pokonam tych, którzy staną mi na drodze. Zgniotę ich i dotrę do celu! Obserwujcie mnie, a nie długo przekonacie się o prawdziwości moich słów! And Now, Shawn Michaels has Left The Building!

Shawn rzuca ostatni uśmiech w stronę kamery i po chwili oddala się do wyjścia z budynku, odprowadzany przez kamerę...


http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2010/035/0/2/Oh_My_God_by_LilSaintJA.png

Streak: 2/0/0

Last Fight: won with Cody Rhodes

Achievements: No.1. Contender to World Heavyweight Championship

Offline

 

#5 2011-12-30 13:53:15

Jubby

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

I'm here to show the world
I'm here to show the world
Come on
Bring it on

Do what I say "Better watch what I do"
Better heed the warning I'm here to give you
If you ever doubted me, you don't have a clue
I'm here to show the world
I'm here to show the world

Rozbrzmiewa znana nam melodia a do ringu zmierza "The Show Off" Dolph Ziggler chyba ma nam coś do zakomunikowania , chwila , chwila nie ma z nim V.Guerrero co to może oznaczać ?
http://i40.tinypic.com/1zps5jb.png

- Well , We..(heel heat) ll ! Czemu buczycie ? <heaat> Czy ja wam coś zrobiłem ? Powinniście cieszyć się iż macie okazję patrZyć , na najbardziej perfekcyjną osobę na świecie !< heat >
Zamknijcie ryje ! ! < śmieech na sali > This not joke it is pure truth , therefore Shut Up Kid's ! I co nagle zamknęliście swoje krzywe mordy ? Haaha , boicie się ? Spokojnie nie jestem tutaj po to aby , się na was wyżywać , nie jestem  zawodnikiem typu  Orton'a , jestem kimś lepszym jestem kimś o wiele lepszym ,  " Im Best Wrestler in the buissnes" , o taaak dobrze słyszeliście jestem lepszy od was ! Jestem przyszłym mistrzem Interkontynentalnym It's not arrogance it's destiny ! I co na to powiecie ? < cisza na sali > Haha , wiedziałem !
<heel heat  > Wszyscy jesteście tacy sami, każdy taka sama twarz, taka brzydka twarz ,  każdy gada tak samo. Co to w ogóle jest, jak władze tej federacji pozwoliły na sprowadzenie takiej tandety. Ziggler jest najlepszy, nie na świecie tylko w tej federacji. Perfekcyjność to najważniejsza rzecz w moim przepięknym życiu. Dominacja się rozpoczyna, nie wierzycie mi ? Uwierzcie, koleś który występuje pod nickiem Dolph Ziggler jest genialny. Mick skill- nie ma równych, ring skill- bije każdego na głowę. Jeszcze raz wręcz wymagam dodania do karty na następną galę, nie wiem z kim mam walczyć, dajcie walkę to udowodnię kto jest warty pasa Interkontynentalnego. Nie liczy się hardcore tylko talent. Ja mam talent, ultraviolent jest mi nie obcy, lecz nie znoszę go. Każdy potrafi rozwalać sobie na głowę świetlówki czy wpadać na płonący stół, trzeba mieć to coś ! Moveset jest najważniejszy. Po co komu pas, jeśli umie wykonać tylko 4 akcje, gdzie 3 to akcje, które wykona nawet taki dureń jak Ci na widowni? W ogóle czemu wy jesteście ciągle w arenie? Z resztą, to nie ważne bo i tak mam was gdzieś. Po raz ostatni przypominam o walce na tym show ! Ja jestem gwiazdą i już wkrótce ikoną tej nie znanej federacji . To ja zamierzam wygrywać to tylko będzie można. Tak będzie ! Mówi to Dolph Ziggler i taka jest prawda. Jestem niesamowicie wspaniały !
Dolph rzuca mikrofonem na ziemie i wychodzi przy buczeniu fanów

Offline

 

#6 2011-12-30 14:05:21

MuuTiSeK

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 45
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

Cisza na sali,słychać tylko piski małych dzieci,publika zaczyna się nudzić,a nagle
" Start The Game ... Time to play the gameeeee muahahah" po czym na rampie pojawia się Triple H z butelką wody,który stoi nieruchomy na rampie. Wszędzie jest ciemno,a na Huntera zaczęły świecić zielone lasery. Kiedy dojdzie pewien moment Triple wylewa sobie trochę wody na głowę i podąża do ringu. Bierze łyka wody,wyrzuca butelkę i odpowiednim momencie piosenki wypluwa tę wodę na co fani odpowiadają krzykami. Wchodzi do ringu,przykłada mikrofon do ust i mówi
- Witajcie,nazywam się Triple H,zięć waszego kochanego wujka Vince'a prezesa WWE !
Na co fani zdziwieni odpowiadają "uuu" "aaa"
- Przyszedłem tutaj nie z powodu na pieniądze czy sławę,przyszedłem tu z powodu dla was !
Kibice odpowiadają piskami,a ja mówię
- Dla was... by pokazać wam kto tu jest najlepszym zawodnikiem na świecie i kto tu potrafi was uciszyć w odpowiednim momencie !!
Publika zdziwiona nic nie odpowiada
- Widzicie ? To ja w tej branży jestem nie tylko najlepszy w ringu,lecz przy mikrofonie nawet CM Punka potrafię zgasić !
Publika odpowiada śmiechem
- I co rżycie te ryje ? Nie ma was kto uciszyć widocznie,ile razy oglądałem walki to albo buczycie,albo drzecie ryja,przestańcie ! Usiądźcie cicho na waszych dupach i zamknijcie mordy,bo przeszkadzacie innym się skupić,a mówiąc innym mam na myśli mnie !!
Publika buczy,a Triple krzyczy do mikrofonu
- Zamknijcie się wreszcie,siądźcie na tych tłustych dupach i oglądajcie w spokoju walki ! Zrozumiano ? Mam nadzieję,że tak.
Ponownie zaczyna grać "Its all about The Game and how you play it all about control and if you take it ! ...",a Triple zmierza na Backstage wykonując swój taunt czyli napina mięśnie i groźnym wzrokiem gapi się na publikę,a następnie schodzi.


http://fc00.deviantart.net/fs48/f/2009/228/a/b/Triple_H_Signature_by_Mr_Damn.jpg
Kliknij w sygnaturkę jeśli chcesz zobaczyć moje KP

Offline

 

#7 2011-12-30 14:23:06

Wade Barrett

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

http://29.media.tumblr.com/tumblr_lty5hral7f1r4ggquo1_500.png
I've Had Enough! Na arenie zjawia się Wade Barrett z mikrofonem w ręku , po czym staje na rampie i wolnym chodem ide w strone ringu mówiąc : Jestem tutaj... aby zmiazdzyc kazdego w tej federacji... cisza ..... Jestem tutaj... aby zdominować całe nWU. Jestem tutaj rowniez ! Z powodu pewnej osoby... na ktorej mam zamiar sie zemscic... Nie wazne jak i nie wazne kto... Nie dlugo ta zagadka sama sie rozwikla ! Wazne jest to ze ta osoba jest wlasnie teraz , w tym budynku . Znajac zycie jest w szatni... nie mam zamiaru tam isc. Gdyz nie chce pokazac wam o kogo mi chodzi. Teraz jednak pozwolcie ze powiem wam cos co sie stanie nie dlugo. Nie dlugo Wade Barrett zostanie mistrzem Interkontynentalnym. Zdobęde ten pas bez najmniejszego wysiłku! Rzucam mikrofon na podloge tak ze przez glosniki az slychac piski . Wychodze z Areny jakbym kogoś szukał przy moim Theme.


http://img853.imageshack.us/img853/5255/97068165.png


Finishers : Wasteland

Moveset (minimalnie 8 akcji) : Back kick[70]
Big boot,[1][13][59] sometimes to rope hung opponent
Belly-to-belly suplex[71]
Diving elbow drop[60][72][73]
Leaping elbow smash[74]
Powerbomb,[1] sometimes dropped into a sitout position[13]
Pendulum backbreaker[75]
Pumphandle slam[70]
Neckbreaker[76]
Slingshot backbreaker[18][77]
Winds of Change (Spinning side slam)[59][78]

Offline

 

#8 2011-12-30 14:39:14

Muflon

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

I'm Voices! (...) Fani zareagowali aplauzem! Randy wyszedł na rampę powoli, rozglądając się po trybunach. Po chwili ruszył dziwnie spokojnie w stronę ringu, nie zwracając uwagi na krzyki publiczności. Przeszedł przez środkową linę, wyszedł na środek ringu i wziął od głównego sędziego mikrofon z logiem wwe. Stanął w miejscu i poczekał, aż publiczność się uspokoi... Kiedy tak się stało, przyłożył mikrofon do ust i powiedział:

- Witam was, moi drodzy. - jego twarz wykrzywił drobny, szyderczy uśmiech - Chyba wszyscy wiecie, po co tutaj jestem. Jestem jednym z najlepszych wrestlerów, nie obawiam się żadnego zawodnika. Każdemu stawię czoła w drodzę o pas. - zastanowił się chwilę i zamknął oczy - Własnie... pas. Moim celem jest właśnie on! Pas Wagi Ciężkiej... Już nie raz nosiłem go na ramieniu, pokonując najlepszych wrestlerów, co tylko pokazuje moje umiejętności i doświadczenie. Byłem najmłodszym posiadaczem. Wbiłem się na sam szczyt najszybciej w historii tej federacji! Chcę to powtórzyć... Bronić pięknego pasa do końca kariery, bijąc wszelkie rekordy - starsza część publiki zaczęła skandować jego imię, a młodzi buczęli - Wiem, wiem, że wy - dzieci nie akceptujecie mojej osoby... Mimo wszystko musicie wytrzymać... Jestem tutaj jej twarzą! - poprawił swoją koszulkę z logiem, podrapał się po głowie i dokończył - Widzieliście już mnie w akcji i wiecie, na co mnie stać. Mam nadzieję, że General Manager, Teddy Long też zdaje sobie sprawę, jakiego zawodnika ma w swoim rosterze. Na pewno nie zawiodę... - rozejrzał się jeszcze raz po trybunach, jakby szukał kogoś, kto może mu się sprzeciwić, po czym zakończył - Pas Wagi Ciężkiej, jest mój!

Publika zareagowała aplauzem, a on sam wspiął się na narożnik i przyjął pozę Anidosa. Na całej sali ponownie rozbrzmiało jego theme. Zrobił poważną minę i wyszedł na środek ringu, oddając mikrofon sędziemu. Następnie opuścił kwadratowy pierścień, idąc rampą do Backstage'u... Przed samym titantronem zatrzymał się i odwrócił do trybun... Ponownie przyjął tą pozę i powolnym krokiem opuścił salę...


http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2011/161/8/4/randy_orton_signature_by_chriskamro-d3ik53e.jpg

Character Card:
Randy Orton

Streak:
2 Wins; 0 Draws; 0 Loses;

Last Match:
Randy Orton def. Michael Cole.

Offline

 

#9 2011-12-30 14:50:32

Hikaru™

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

"Break down the walls"


Rozbrzmiewa wszystkim znany theme, a zza titantronu wychodzi Y2J, Bestin the world, CHRIS JERICHO! Wywołuje to mieszane uczucia, ale Chris bezinteresownie zmierza do ringu, trzymając mikrofon w prawej ręce.
- Tęskniliście, hipokryci? - mówi, będąc już w ringu. - Wiecie co?  Nie przybyłem tutaj, żeby wysłuchiwać waszego buczenia, tylko zdobywać osiągnięcia, a to, że taki Randy Orton, Wade Barrett, czy jakaś gra będą chcieli też coś osiągnąć, to tylko mnie mobilizuję. To ja będę na szczycie tejże federacji, ja będę występował i co najważniejsze zwyciężał na main event'ach, a nie oni. Ja jestem centrum nWU, a nie oni. To ja jestem Best in the World! Pas wagi ciężkiej jest moim pierwszym celem, który zapewne osiągnę w tej federacji. Możecie wielbić mnie, możecie mnie nienawidzić, lecz nie możecie ze mnie brać przykładu! To ja jestem jedyny, wyjątkowy i fenomenalny Chris Jericho. - słychać buczenia. - Huh... zamknijcie się, hipokryci! To, że buczycie jest dowodem na to, że zazdrościcie mi mojego talentu! A teraz was żegnam, jednak nie... nie jesteście godni żegnania przez przyszłego mistrza wagi ciężkiej!

Break down the walls


Chris rzuca mikrofon na stół komentatorski i kieruję się na backstage przy buczeniu zgromadzonych.

Offline

 

#10 2011-12-30 14:51:56

Damian ~Alberto Del Rio~

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ring/Backstage


http://i39.tinypic.com/2njitrt.png
Na arenie slychac theme Alberta Del Rio. Przed pojawieniem Alberto zostaje zapowiedziany przez swojego konferansjera Ricardo Rodriguez'a. Po zapowiedzeniu, nadjezdza samochod. W srodku znajduje sie Alberto Del Rio. Alberto wychodzi z auta, nastepnie idzie w strone ringu, gdy jest przy ringu to bierze mikrofon, nastepnie wchodzi na ring i mowi

Nazywam sie..*przez chwile czeka, po czym mowi dalej* nazywam sie Alberto Del Rio. Ale to juz wiecie, zapewne wiecie tez ze podpisalem kontrakt z ta federacja. Wiekszosc zawodnikow musialo zaladwiac kontrakt z nWU, ale nie ja! Ja siedzialem sobie w mojej Villi, przy okazji kosztowala mnie ona 2 miliony dolarow! Wy wszyscy wzieci na tej arenie nie uzbieracie na cale zycie takiej kwoty a ja zbieram taka kase bardzo szybko. O czym ja to wczesniej mowilem? Aha, no tak.. mowilem o kontrakcie, inni zawodnicy musieli zalatwiac kontrakt, a ja nie. Ja odpoczywalem w mojej Villi a tu nagle dzwonia do mnie ludzie z nWU i pytaja sie czy bede walczyl w ich federacji, oczywiscie zgodzilem sie na to. Ludzie od nWU wiedzieli ze takiego dobrego wrestlera jakim jestem ja, nie moga stracic i odrazu chcieli podpisac kontrakt. No to juz wszystki co chcialem wam powiedziec, bo co powiem wiedziej? Nie bede sie wam podlizywal jak ci inni zawodnicy poza tym to sa pierwsze dni nWU i jeszcze walki nie stoczylem to nie pochwale sie moimi wygranymi walkami. Widzimy sie na pierwszej tygodniowce!

Alberto odklada mikrofon, nastepnie przy swoim theme opuszcza arene.

Offline

 

#11 2011-12-30 14:59:47

MuuTiSeK

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 45
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

"Start The Game,Time To Play The Game ... muahahaha' publika zaczyna buczeć,a na rampie pojawia się Triple H cały mokry,a widać go przez mgłę i zielone laserki. Podąża do ringu,bierze łyk wody i wypluwa ją na co publiczność odpowiada buczeniem. Prosi o mikrofon i mówi :
Słuchajcie mam dla was miłą wiadomość
uśmiecham się
- Prawdopodobnie wystąpię na następnej gali i pokażę wam jak wygląda prawdziwy Wrestling ! Pokażę wam kto tu jest królem królów i wreszcie poczujecie do mnie respekt. A teraz powiem wam to co chcę powiedzieć odkąd jestem tutaj...
Publika oczekuje odpowiedzi
- Jesteście bandą kompletnych debili !! Ach, jak ja to chciałem wam powiedzieć prosto w te krzywe ryje hahaha !!
Publika buczy,a Triple odpowiada
- Zamknijcie te mordy i nie buczcie,bo nic to wam nie da ! ahahah
Triple śmieje się,a publiczność skanduje "Triple Sucks",a Hunter na to
- Heh,wiecie,że umilacie mi tymi waszymi powiedzonkami Triple ssie ? Hah czujęsię doskonale dzięki waszym anty-wsparciu hehe.
"Its all about The Game and how you play it all about control and if you take it ! ..." Triple śmiejąc się schodzi z ringu i podąża na Backstage.


http://fc00.deviantart.net/fs48/f/2009/228/a/b/Triple_H_Signature_by_Mr_Damn.jpg
Kliknij w sygnaturkę jeśli chcesz zobaczyć moje KP

Offline

 

#12 2011-12-30 15:15:31

Marceli

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

Na arenie pojawia się Great White Sheamus z mikrofonem w ręku i szaleńczym uśmiechem na ustach.

-Ní féidir ach amháin a bheith ag an mbarr, beidh an duine sin ina bán mór. To język mojej ojczyzny, język którym posługiwali się moi przodkowie. Oznacza to że jedyną osobą która może stać na szczycie jest great white! Może narazie brzmi to jedynie jak puste słowa jednak niedługo wszyscy się o tym przekonacie. Podobno nie liczą się słowa lecz czyny, ja swoimi czynami udowodnie wszystkim zawodnikom w szatni i wszystkim ludziom którzy mnie oglądająć że celtycka siła nie ma sobie równych, słyszałem już wiele osób które mówiły o dominacji, o byciu najlepszym jednak ich wszystkie przechwałki rozwieją się jak wioska mojego wujka Elryka pod wpływem huraganu zmian jaki nadciąga wraz ze mną. Jeśli w to wątpisz to zapraszam na ring lecz obiecuję ci że wkrótce będe potrzebował kolejnych dwóch osób by zabrały cię z powrotem. Jeśli po tym co powiedziałem ktoś z szatni wątpi w Irlandzką siłę to zapraszam bo chętnie dam komuś ciceáil an asal!

Następnie po okrzyku bojowym schodzę na backstage.

Offline

 

#13 2011-12-30 15:26:12

Wizard

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ring/Backstage

Na hali rozbrzmiewa theme Angelo Urive,a sam zawodnik spokojnym krokiem podąża do ringu przyglądając się publiczności.W kwadratowym pierścieniu na Angelo czeka już mikrofon,ten go podnosi i zaczyna swoją przemowę: 
Dawno nie widziałem tak fajnej publiczności,no ale trzeba się wam przedstawić więc zacznę od początku.Nazywam się Angelo Urive i przybyłem do tej federacji ponieważ mam zamiar na każdej gali dawać z siebie wszystko,żeby stworzyć niesamowite widowisko dzięki,któremu będziecie szczęśliwy,a ja w końcu będę mógł robić coś dla kogoś z czego będę miał satysfakcje.Jak już powiedziałem mam zamiar na każdej gali dawać z siebie wszystko,żeby zrobić niesamowite widowisko i to na razie jest moim celem,a nie żaden pas Mistrzowski Wagi Ciężkiej....chociaż gdybym dostał szansę walki o niego lub o jakiś inny pas to bym nie odmówił,no ale nie mam za bardzo o czym teraz z wami rozmawiać dlatego do zobaczenia przy najbliższym naszym spotkaniu.
Urive odkłada mikrofon po czym wychodzi na BS przybijając piątki fanom.


http://img833.imageshack.us/img833/8062/rejvenkopia.png
""
Record:
0-0

Offline

 

#14 2011-12-30 15:27:54

Aigor

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

24963681
Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 11
Punktów :   
Wrestler w fedzie: CM Punk

Re: Ring/Backstage

http://1.bp.blogspot.com/-3TFFxSKa2iE/TmBp4HP92eI/AAAAAAAABKY/hBc6w-arLfo/s1600/cm-punk-4.png

Na arenie wybrzmiał "This Fire Burns",po czym na arenie pojawia się nie kto inny jak CM Punk.Publika reaguje mocnym heatem,jednak zawodnik nic sobie z tego nie robi i kuca na rampie wykonując swój taunt.Potem idzie w stronę ringu.Gdy już w nim jest,prosi o mikrofon i mówi:

A więc stało się to co się miało stać.Najlepszy wrestler na świecie zawitał do New Wrestling Uniwerse.Mowa oczywiście o mnie.Tak tak,możecie sobie teraz pobuczeć na mnie,jednak nie robi to na mnie większego wrażenia.Przejde jednak do rzeczy.Nie przyszłem do tej federacji by spijać śmietanke i walczyć dla was.Przybyłem tu po to by całkowicie zdominować tą federacje i zdobyć pas mistrza świata wagi ciężkiej,który już wkrótce zawiśnie na moim ramieniu.Nie ma obecnie lepszego kandydata do zdobycia tego pasa odemnie.Nikt nie może się równać ze mną charyzmą i umiejętnościami w ringu.Ja jestem CM Punk i ja od teraz będe rozdawał karty w tej federacji,czy się to komuś podoba czy nie.Każdy kto ze mną bedzie mieć do czynienia,miło nie będzie pamiętać naszego spotkania.Szczególnie tym bardziej iż pijesz coca-cole.Pijesz coco-cole to masz u mnie całkowicie przesrane.Jeżeli jednak pijesz Pepsi,to wiedz że po spotkaniu ze mną nie będzie musiała zająć się tobą opieka medyczna.Już wkrótce w NWU dominować będe tylko ja i nikt inny.CM Punk jest tutaj i nie będzie lekko dla was i dla moich rywali.

CM Punk rzuca mikrofon i przy ogromnym heacie od publiczności udaje się na Backstage.


http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/112/8/4/cm_punk_sig__by_demonxnero-d3en0nw.jpg

~Character Card~
CM Punk

~Streak~
0-0-1

~Last Fight~
Christopher Daniels def CM Punk

~Achieves~
None

Offline

 

#15 2011-12-30 15:40:10

Milord Czarek 100

http://img690.imageshack.us/img690/3672/jobbernwu.png

Zarejestrowany: 2011-12-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring/Backstage


Cała hala się wycisza... Aż nagle radosne theme rozgrywa, fajerwerki wystrzeliwują od prawej do lewej i na odwrót, rozjaśniają arenę idealnie białym światłem! Rocket wbiega na rampę bardzo wesoło. Tauntuje, wznosząc do góry obie ręce i kręcąc wszystkimi palcami, następująco uderzając w podłogę i  wystawiając język. Wbiega do ringu, wskakuje na narożnik i macha rękami. Schodzi z narożnika i bierze mikrofon. Gdy theme Rakiety ustanie, ten przykłada mikrofon do ust

-Panie i panowie, powitajcie w ICW The Rocketa! Opowiem wam coś o Mizie. Nie mam nic do niego i do Punka też się nie przyczepiam zresztą , ale Miz... Czy Twoje przysłowie to "uciec na koniec ringu i jeszcze dalej"?? Jesteś tchórzem szczerze mówiąc. Jednak nie będę już więcej o Tobie mówił, bo przybyłem tutaj , aby mówić o sobie!
Cheer
-Jestem lotnikiem z tego co widać, mogę skoczyć gdzie chcę, więc uważajcie fani blisko barierek.
Śmiech
-Przybyłem tutaj, aby zdobyć pas. Pas, albo pasy. Na pewno nie odejdę stąd bez żadnego wynagrodzenia, które mógłbym położyć dumnie na ramieniu. Chciałbym wam udowodnić, że lotnicy są lepsi niż góry sadła!
Cheer!!
-Na razie nie mam nic więcej do powiedzenia, pozdrawiam was!

Przy theme wyszedłem


http://3.bp.blogspot.com/_cpcFU0gPBMc/SozPTWk_4qI/AAAAAAAAANs/j2JaCYUEjWM/s320/OgAAAD9_zRXHTfEsZlJFfXH63JZrKI1F1Qb8jHvgZBteAYJqIF6b7rNVw2KR9yXdvlLG7M8xIc7hbAF2ypmPiZwwvPMAm1T1UHV-rwO2fvfGk4f9DwALhxWyg2XG.jpg

Kliknij w avatar,a zobaczysz kartę postaci samego The Rocketa

The Rocket Streak:

0-0-0

Offline

 
Toplisty Wymiana Kontakt

Admini - 
Rafael


Mann3Kin

Partner

Współpracujemy z:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChłapowo wczasy gta online