Ogłoszenie

Quick News Nasi Mistrzowie
Posty na Backstage/Ring liczą się do 12:00 w dzień gali, a na PPV do 12:00 dnia gali.


#1 2012-01-07 12:06:05

Rafael

http://img33.imageshack.us/img33/3087/opener.png

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 64
Punktów :   

(#2) Saturday Night Exceed! (07.01.12) - Adjustment!

http://img140.imageshack.us/img140/8150/qen2ivo0.jpg



Theme Exceed!



JL Witamy państwa na drugim w historii Exceed. Witają państwa obolały Michael Cole i...
MC ... i przemądrzały Jerry Lawler
JL Dziś przed nami wiele emocji. Dowiemy się kto będzie występował na najbliższym PPV.
<w tym czasie Cole znika>
JL Cole? Gdzie on znów polazł?! Ehh no dobra. Czas na wielkie show! Przed nami pierwsza walka gali...

Na całej arenie pozostaje cisza, gdy nagle fani NWU słyszą "and Bounce"!! Na rampę wychodzi sam The Rocket. Arena heatuje Rakietę, ale . Rocket energicznym biegiem wskakuje do ringu, bierze mikrofon od workera i przystawia go sobie do ust
Rocket-Pierwszy raz mam okazję na tygodniówce. Tą okazją jest , według general managera, ten speech. Jednak ja mam gdzieś wszelkie zasady, które nasz dżi emek wymyślił. Ja jestem samowystarczalny i jak widzicie, sam stoję w ringu, sam do was mówię, a wy piszczecie.
<heat>
Rocket-O tak, to mi się podoba... Ale chciałem wam coś powiedzieć.... Podczas walk, na telebimie będę się pojawiał... Kiedyś zobaczycie, jaki to ma sens... Ale dzisiaj nie możecie wiedzieć
Ironiczny uśmiech do publiczności
Rocket-Jestem The Rocket, i zawładnę tą federacją!!! Będę na kubkach, plakatach, nawet na lodach!!
Rzucił mikrofon i podniósł rękę w górę, tym samym wyszedł z ringu i z areny...

Singles Match
John Cena Vs Trent Barreta 


Końcówka walki
John z łatwością panuje nad Barrettą, wymierzając mu dwie maczugi w plecy, a następnie dokładając Headlock. Trent jednak wychodzi z tego obronną ręką- cztery łokci w żołądek Ceny starczą, by uwolnić się, skoczyć w stronę lin i w biegu zostać powalonym dzięki Shoulder Blockowi. Terminator zaczyna się dziko śmiać, by po chwili podnieść Trenta i wykonać Twisting Belly-To-Belly Suplex! Po chwili odpoczynku dokłada jeszcze Guntwrench Suplex, a Barretta wbija się w matę jak nóż w masło! Cena jest na fali, więc by wykorzystać to jak najlepiej, wchodzi na narożnik i wykonuje Diving Leg Drop Bulldog! Po chwili chce zapiąć STF, jednak Trent wywija się z opresji i wysuwa się z ringu pod dolną liną. Z przerażeniem obserwuje śmiejącego się jak szaleniec Cenę. Postanawia jednak wrócić do ringu. Wsuwa się pod dolną liną i przy każdym ruchu uważnie obserwuje Johna, by móc kontratakować w razie potrzeby. Terminator pozwala mu jednak wejść spokojnie do ringu i atakuje dopiero, gdy ten stoi na równych nogach. Serią punchy wbija go w narożnik, jednak Trent w ostatniej chwili łapie Cenę za barki i zmienia przebieg walki! Okłada przeciwnika pięściami i slapami, by po chwili odsunąć się na środek ringu i wykonać Running Corner Knee Smash, po którym zostaje na narożniku i owijając rękę wokół głowy przeciwnika dokłada Tornado DDT! Po chwili z akcji które są w jego move-secie widzimy jeszcze Knee Drop, oraz Running Senton! Trent zadowolony ze swojego prowadzenia przymierza się do czegoś mocniejszego - Gobstopper Knee! Jednak Cena kontruje ten atak i po chwili wynosi przeciwnika na barki- mamy Attitude Adjustment! 1...2...3...


Na arenę wchodzi Chris Jericho, który przegrał na ostatnim Exceed.
- Witajcie, hipokryci. Witaj, Shawn w Main Evencie. Spytam się pierwszy i ostatni raz: Jak Shawn wydostał się z Walls Of Jericho?! Rozumiem, gdyby odklepał, ale to co zrobił? To były chyba błedy sędzi. Nie wierzę, że z nim przegrałem. Z tym wieśniakiem w swoim wieśniackim kapeluszu? To jest bezsens. Ja jestem Best in the world! To ja mam taki gimmick i to ja powinienem wygrać, a nie jakiś Sexy boy. Michaels jest... ehhh... nie wypowiem się na jego temat znowu, gdyż nie warto mojego cennego czasu. Przyszedłem wam tylko ośwaiadczyć, że dzisiaj zwyciężę z Tylerem Rush'em, ktokolwiek to jest i z Sheamus'em. Dzisiaj to będzię mój wieczór! Zapamiętajcie sobie to fani W... hipokryci! Shawn, powodzenia w Main Evencie, bo wiem, że ci się to przyda. - zaczynam się śmiać. Dobrze, mam lepsze zajęcia niż gadanie do tych skończonych hipokrytów, którzy i tak nie wiedzą, co to potencjał Y2J'a, Chris'a Jericho.
Jericho wychodzi z sali, rzucając mikrofon gdzieś na rampę.

Singles Match
Angelo Urive Vs Kane


Kane oraz Angelo są już w ringu czyli czas rozpocząć walkę.GonG.Angelo patrzy się na swojego przeciwnika,który jest od niego dwa razy większy po czym zaczyna biegać po ringu.Po krótkiej chwili Kane,łapie Urive za rękę i od razu wrzuca go do narożnika gdzie atakuje go Corner Clotheslinem.Luchador został bardzo mocno obity przez Wielką Czerwoną Maszynę!Glen nie czeka tylko podnosi oponenta z maty i od razu wykonuje mu szybki Running Powerslam!Kane patrzy się na rywala ,który zaczyna się podnosić po czym idzie na narożnik,Urive jest już na nogach,a Jacobs skacze z próbą Flying Clothesline"u!Nie udana,Angelo w ostatniej chwili odskakuje,a jego przeciwnik ląduje na macie.Mały meksykanin od razu podchodzi do przeciwnika,który klęczy i sprzedaje mu kilka kopnięć w żebra po czym odbija się od lin i mamy Dropkick wprost na Kane"a,który dopiero co się podniósł.Po tym ataku Olbrzym nawet się nie zachwiał,a przestraszony Urive szybko wstaje z maty i odsuwa się od oponenta.Po chwili Angelo jeszcze raz zerka na Kane"a i zaczyna biec w jego stronę,ale ten łapie go i mamy Irish Whip na liny,od których Angelo się odbija i...i prześlizguje się pod nogami Wielkiej Czerwonej Maszyny!Urive zatrzymuje się za Kane"m i czeka,aż ten się odwróci do niego,po sekundzie tak się dzieje i Kane inkasuje Hurricanrane!Angelo od razu pinuje rywala 1...przeciwnik odrzuca Luchadora po czym wstaje z maty w swoim tempie,ale Angelo już jest przy linach i mamy próbę Springboard Moonsaultu!Nie udana!Kane przechwytuje swojego rywala i od razu wykonuje mu Scoop Powerslam!The Devil's Favorite Demon łapie leżącego Angelo za szyje podnosi go i mamy akcję kończącą jaką jest Chokeslam!Kane pinuje 1..2...3!Zwycięzcą zostaje Wielki czerwony potwór! Nie! Sędzia dopatrzył się tego, że Angelo ma podniesiony bark! Walka toczy się dalej! Kane podnosi rywala i... wynosi go do Powerbomb'a! Ale co to! Na arenie pojawia się The Rocket! Cóż on chce! Kane niczego nie świadomy wykonuje Powerbomb'a Angelo! Ale otrzymuje Rocket to Moon od Rocketa! Co on tu wg robi! Kane pada a sędzia ogłasza... remis?! Jakim cudem?! Przecież Kane dostał od Rocketa! Znów pomyłka sędziego ringowego! Trzeba coś z tym zrobić!

HBK wychodzi ze swojej szatni, uradowany tym, że już za chwilę będzie miał możliwość dokopania jednemu z młodzików i udowodnienia, że jeszcze coś znaczy w tym biznesie. Wolnym krokiem ruszył w stronę do toalety, mając ochotę załatwić sprawę fizjologiczną przed walką. Przed drzwiami spotkał jednak Josha Matthewsa, który jak zwykle chciał przeprowadzić wywiad. HBK odrzucił do tylu swoje długie włosy i uniósł okulary na tyle, żeby kamera mogła uchwycić jego oczy.

Matthews - Witaj Shawn. Jak czujesz się przed występem w dzisiejszym Main Evencie? Jesteś zdenerwowany?
HBK - Zdenerwowany? Ja? Skądże. Wiesz przecież, że i tak i dotrę do swojego celu. Więc czy przegram dziś walkę z Codym, czy tez ją wygram, prędzej czy później dosięgnę Danielsa.
Matthews - Czy jednak nie wolałbyś aby to wszystko było pewne już dzisiaj?
HBK - Oczywiście. Jednak wolę nie nastawiać się z góry na wygraną, ponieważ wiem że Rhodes jest groźny. Zrobię wszystko by go pokonać, wszystko co w mojej mocy. Jeśli to mnie przerośnie- no cóż, ktoś inny zostanie Mistrzem Świata Wagi Ciężkiej.
Matthews - Naprawdę Shawn? Ty, nieustępliwy The Heartbreak Kid, łamacz serc, tak nagle dasz sobie z tym spokój?
HBK - Jasne, że nie. To wszystko co powiedziałem wcześniej, jest jedynie pewnego rodzaju przestrogą na przyszłość- ja się starzeję. Nie będę z wami wiecznie, nie wszystko dam radę wygrać. Jednak w miarę możliwości do końca kariery będę starał się być dla wszystkich wzorem do naśladowania.
Matthews - Więc co powiesz swoim fanom, tuż przed tą jakże ważną dla ciebie walką? Zachęcisz ich do dopingowania? Czy wręcz odwrotnie- radzisz im by odpuścili sobie to starcie?
HBK - Nie ma mowy! Koniecznie musicie zobaczyć to, co zrobię dziś z Codym w ringu. Rozniosę go w drobny mak... A będzie to jedynie zalążek tego, co uczynię Danielsowi, gdy już spotkamy się twarzą w twarz...

Shawn odchodzi w kierunku wyjścia na ring, całkowicie zapominając o wstąpieniu do toalety. Gdy tylko odejdzie na dłuższa odległość, zza drzwi wyłania się Christopher Daniels ze swoim nożem w ręku, uśmiechając się arogancko w stronę, w którą udał się Mr. Wrestlemania. The Fallen Angel spojrzał się najpierw na kamerę, następnie na Josha i wyrwał mu mikrofon z ręki.

Daniels - Skoro Shawn jest taki pewny siebie, to dobrze. Wiedz jednak, że jeśli uda ci się pokonać Cody'ego i spotkamy się już twarzą w twarz, to ja wyjdę z tego starcia górą. A wiesz dlaczego? Ponieważ to ja jestem Upadłym aniołem, jedynym który jest równy Bogu!

Przy słowie "Bóg" Daniels spluwa, wciska mikrofon w dłoń Josha i dochodzi w kierunku przeciwnym, niż udał się Shawn...

Przenosimy się na backstage. Jesteśmy przy drzwiach biura GM'a. Widzimy Michael'a Cole'a i Teddy'ego Longa!
Cole Teddy, powaliło Cię? Czemu ustawiłeś ten pojedynek? Przecież on mnie może tam zabić...
Long Przecież powiedziałeś, że jest nikim...
<przerywa Orton!>
Orton Nagle cię strach obleciał? No i dobrze! Gwarantuje ci to, że nie wyjdziesz z tego o własnych nogach!
Orotn odchodzi i nastaje niezręczna cisza...

Singles Match for 2# Contender for IC Championship
Christian Vs Alberto Del Rio


Panowie są już w ringu, a sędzia przeszukuje Albercika, by upewnić się czy nie ma on przy sobie żadnych niedozwolonych przedmiotów. W końcu wyłapuje pod jednym z ochraniaczy na kolano mały scyzoryk, który natychmiast odbiera. Widzowie buczą na meksykanina, a Kapitan Charyzma ze stoickim spokojem obserwuje swojego przeciwnika, od czasu do czasu pozwalając sobie na lekki uśmiech. W końcu sędzia zakończył całkowicie przeszukiwanie obu panów i nakazał technicznemu zabić w gong. Alberto wiedział że w bezpośrednim starciu to on ma większe szanse na wygraną, więc szybko rzucił się na Kanadyjczyka. Ten spokojnie przyjął to do wiadomości i wszedł w klincz z Meksykaninem, jednak po chwili go zerwał i zwiał z ringu pod dolną liną. Zdenerwowany zachowaniem przeciwnika Albercik rzucił się w pogoń na Christianem. Ten uciekał przez chwile wokół ringu, jednak gdy Alberto już go doganiał, wślizgnął się szybko do ringu, mając nadzieję, że Del Rio zrobi to samo. Meksykanin okazał się naprawdę przewidywalny i chciał również dostać się do ringu. Na to jednak Christian miał już odpowiedź- zanim ADR wstał na nogi, Cage zasypał go serią Low Kicków, które przy położeniu Albercika zmierzały prosto w twarz! Musiały go solidnie zamroczyć, ponieważ wspierając się jedynie na linach, próbował wstać. W końcu ta sztuka mu się udała, jednak CC ponownie posłał go na liny, dzięki Dropkickowi! Kanadyjczyk zaczyna męczyć swojego przeciwnika! Meksykanin opiera się na drugiej linie, co jego przeciwnik momentalnie wykorzystuje i wykonuje Second Rope Choke! Po 4 sekundach odpuszcza, jednak szybko łapie się lin, wyskakuje z ringu i mocnym slapem traktuje oponenta! Ten przewraca się na matę, co Christian momentalnie wykorzystuje! Szybko wspina się na narożnik i wyskakuje do góry z zamiarem wykonania Diving Headbutt! Jednak Alberto w ostatniej chwili odturlał się w bok i teraz to on ma szansę zaatakować! Zamroczony Kapitan Charyzma wstaje i chwiejnym krokiem cofa się do narożnika. Del Rio tylko na to czekał! Bierze szybki rozbieg i wykonuje Step-Up Enzuigiri! Jednak jego przeciwnik przytrzymuje się pobliskich lin i ustaje na nogach. Alberto jest z tego bardzo zadowolony! Szybko się podnosi, Irish Whipem wysyła Cage'a na liny i gdy ten do niego powróci, inkasuje Tilt-A-Whirl Backbreaker! Meksykanin jednak nie przestaje atakować i z dziką furią wyprowadza całą serię stompów na prawą rękę Christiana. Po chwili pomaga mu wstać i szybko wynosi na barki, by po chwili wykonać Fireman's Carry Double Knee Gourdbuster! Ponownie kilka stompów na prawą rękę Kanadyjczyka w wykonaniu Mistrza Submissionów. Po chwili Alberto układa nadgarstek rywala w odpowiedniej pozycji i wykonuje na niego Leg Drop po któym mamy pin. 1...2...! Christian zwija się z bólu jednak odrywa bark! To wywołuje niemiły uśmieszek na ustach jego przeciwnika. Alberto szybko pomaga wstać Kanadyjczykowi i chce wykonać Double Knee Backbreaker, jednak ten jest za blisko lin i chwyta się ich! Panowie szybko dochodzą do siebie i z głuchymi okrzykami wpadają w ponowny klincz. Christian wygrywa to, dzięki kilku uderzeniom kolana w przeponę przeciwnika! Szybko wykonuje Implant DDT, a po paru sekundach dokłada Spinebuster na powstającym przeciwniku i momentalnie rzuca się do pinu. 1...2...! Alberto unosi bark do góry, a Kapitan Charyzma powstaje i idzie do narożnika gdzie czeka na Meksykanina. Ten gdy tylko stanie na równych nogach, z furią rzuca się na Christiana! Ten jednak uchyla się i wykonuje Pendulum Kick, po którym szybko wspina się na narożnik, oplata głowę przeciwnika i wykonuje Tornado DDT! Jednak nie, ADR odrzuca go od siebie i panowie po raz kolejny ruszają ku sobie! Tym razem to Alberto był sprytniejszy i wykonał od razu Double Knee Armbreaker na prawą rękę Kanadyjczyka! Szybko zorientował się w jakiej pozycji znajduje się Christian i momentalnie zapina Rolling Cross Armbreaker! Cage szarpie się i wije, jednak nie widać już dla niego ratunku! Z niewiadomej przyczyny jednak udaje mu się trochę rozluźnić uścisk nóg, co daje mu na tyle swobody, by przerolować przeciwnika! 1...2...! Jednak Alberto puszcza i szybko zrzuca z siebie Kanadyjczyka. Panowie momentalnie wstają z maty. Christian jakimś cudem wstał pierwszy i rzucił się z pięściami na rywala. Ten jednak się uchylił, by po chwili zaobserwować, iż Kapitan Charyzma odbija się od lin i wykonuje Spear! Natychmiast kładzie się na przeciwniku, pilnując by ten żadną częścią ciała nie dotknął lin! 1...2...3... Tak! To Christian wygrywa to starcie! Niezwykle uradowany ze swojego zwycięstwa Cage wstaje i pozwala sędziemu złapać się za nadgarstek i unieść swoja dłoń do góry, w geście zwycięstwa.

Na arenie rozbrzmiewają się początkowe słowa piosenki wejściowej... O tak każdy wie o co chodzi Zack Ryder zmierza w stronę ringu zadowolony z siebie po drodze pokazuje słynne "Zadzwoń do mnie". Zack jest już za linami ringu i zmierza w stronę jednego z czterech narożników wchodzi na drugą line i podnosi rękę wraz z nonszalanckim uśmieszkiem... Po wykonaniu tego ruchu przeskakuje nad 3 liną i zaczyna "pompować", a publika odpowiada mu "Woo Woo Woo". Po czym przykłada mikrofon do ust.
Ryder Woo Woo Woo, nazywam się Zack Ryder, you know it, bro! Każdy wie że przed tygodniem dostałem ciężką walkę i miałem małe szansę na zwycięstwo, lecz za tydzień domagam się walki z jednym rywalem! A tak poza tym rewolucja Ryder'a trwa! NWU strzeż się ponieważ jestem pewny żę rewolucja zakończy się powodzeniem, a każdy Broski na publice i za telewizorami chcę oglądać mnie w akcji! WWE doceniło mnie za późno i NWU również mnie nie docenia! To są prawdziwe kpiny! Myślicie że Broski przestanie walczyć o pietruszkę?! To się mylicie!
Po krótkiej przemowie rzuca mikrofon, a gala nadal trwa!

Singles Match
Chris Jericho Vs Sheamus Vs Tyler Rush


Wszyscy są obecni w ringu, a sędzia nakazuje zabić w gong! Techniczny wykonuje jego polecenie, więc główny nakazuje rozpoczęcie walki! Chris Jericho oraz Tyler Rush od razu wchodzą w zmowę przeciwko Sheamusowi! Ten jednak zasypany nagłą ciosów nie poddaje się, tylko szybko rusza do kontrataku. Blokuje uderzenie wyprowadzone przez Y2J'a i sam szybko trafia go sierpowym! To samo robi z Rushem, który po kilku ciosach wpada do narożnika. Chris oszołomiony stoi na środku ringu, co Great White natychmiast wykorzystuje i Irish Whipem wysyła go w Tylera! Irlandczyk szybko odsuwa się do przeciwległego miejsca i z rozbiegu wbija się w dwóch przeciwników Shoulder Blockiem! Jednak Y2J szybko uskakuje i momentalnie przerolowuje zaskoczonego Sheamusa. 1...2...! Jednak Great White zrzuca z siebie Kanadyjczyka, a ten momentalnie wstaje i tym razem powala przeciwnika dzięki One Handed Bulldog! Sheamus zwija się z bólu na macie, a Jericho podchodzi do Tylera i wyciągając go uprzednio z narożnika, wykonuje Double Underhook Backbreaker! Rywale leżą, więc Chris ma chwilkę na odsapnięcie. Po chwili jednak zbiera się w sobie, ponieważ Sheamus powoli wstaje na równe nogi. The Code Master nie daje mu jednak dojść do głosu, powalając go potężnym Dropkickiem! Po chwili ten sam atak widzimy na Tylerze! Y2J na fali, jednak zbyt długo skupiał się na interakcji z fanami! Sheamus powoli zachodzi go od tyłu i w odpowiedni momencie wynosi go i wykonuje Front Powrslam! Great White wpada w szał, co po chwili udowadnia wykonując Double Axe Handle, na powstającym Rushu! Sheamus rozgląda się po publice, a po chwili podnosi Tylera i wyrzuca go z ringu ponad górną liną! Teraz został mu jedynie Chris Jericho! Ten powoli wstaje, co Irlandczyk kwituje jednym - Fallaway Slam! Tuż po chwili widzimy kombinację 2xShort Arm Clothesline, oraz Front Powerslamu!!! Sheamus wszedł w bojowy nastrój, co możemy zaobserwować po jego zachowaniu- wchodzi na sam szczyt narożnika i wykonuje Diving Shoulder Block, na wstającym Chrisie! W tym momencie na ringu zjawia się Tyler Rush, sprytnie atakując odwracającego się Sheamusa dzięki Reverse STO! Szuka wzrokiem Chrisa, jednak ten gdzieś zwiał. Tyler wzrusza więc ramionami i przystępuje do ataku na Sheamusie! Z trudem pomaga mu wstać, jedynie po to by wykonać Rolling Cutter. Jednak nagle za jego plecami znikąd pojawia się Jericho! Czeka aż Rush odwróci się do niego przodem, a gdy to się tylko stanie, wykonuje Codebreaker! Szybko rzuca się na przeciwnika i przypina! 1...2...3.. Sheamus w ostatniej chwili przerywa pinfall! Zdenerwowany Chris wstaje i rzuca się z pięściami na Sheamusa! Ten w desperackim akcie obrony pada na matę i wysuwa się z ringu! Jericho jednak nie ma zamiaru dać mu spokoju, wiec rusza za nim w pogoń. W pewnym momencie Irlandczyk zatrzymuje się, szybko zawraca i dewastuje przeciwnika z pomocą Brogue Kicka! Szybko wsuwa sie do ringu, gdzie powoli podnosi się Rush! Sheamus jednak nie pozwala mu na to. Sprzedając potężną maczugę w plecy powoduje że ten się pochyla, a następnie wynosi go do góry i wykonuje Irish Curse Backbreaker! Pinfall wydaje się być formalnością... 1...2...3. Jednak w ostatniej chwili przerywa go Chris Jericho! Oh Shit! Panowie wiedzą że zostali już sami, ponieważ Tyler Rush nie ma jak im zagrozić. Zaczynają więc szybko brawl, przy czym Chris niespodziewanie wbija kolano w brzuch przeciwnika, następnie powalając go dzięki Dropkickowi! Po czym szybko stara się zapiąć Walls Of Jericho! Ta sztuka jednak mu nie wychodzi, ponieważ Sheamus wydostaje się z opresji! Kanadyjczyk chce szybko załatwić przeciwnika, więc stara sie go od razu zaatakować, jednak Great White unika ataku i po chwili wykonuje Brogue Kick z niczego! Chris Jericho leży na środku ringu, a Sheamus dopada do niego i pinuje! 1...2...3...!

Sheamus celebruje swoje zwycięstwo dłuższa chwilę, jednak już po chwili schodzi na Backstage. To samo dzieje się z dochodzącym do siebie Tylerem Rushem. Chris leży jednak na środku ringu, ledwo poruszając ręką. Publiczność buczy na niego za przeciąganie show. Ten jakby ożywiony tym doznaniem czołga się do lin i przy ich pomocy wstaje. Podchodzi do technicznego i prosi o mikrofon. Gdy już go otrzymuje, rozpoczyna swój monolog.

Y2J - Holly Crap... To jest niemożliwe. Niech mi ktoś wytłumaczy jak to się stało?! Przegrałem już drugą walkę z rzędu... Co jest nie tak...?

Publiczność rozpoczyna skandować "You Suck! You Suck!", oraz "Chris Go To Home!"

Y2J- Shut the Fuck UP! To nie wy macie się tutaj udzielać. Chcę kogoś, kto wytłumaczy mi, dlaczego stawia przede mną takich przeciwników, których trudno obejść?! w zeszłym tygodniu... Tak może to i racja. Byłem zbyt pewny wygranej. chociaż miałem ją w garści, to Shawn fuksem mnie pokonał. A dzisiaj to... Triple Threat Match, to nie walka dla mnie! Nienawidzę walczyć z więcej niż jednym przeciwnikiem. Nie potrafię skupić się na celu, ponieważ jest ich zwyczajnie za dużo... W przyszłym tygodniu żądam normalnej walki. Może być z każdym, byle był to jeden przeciwnik. Jeśli tak się stanie, to udowodnię wszystkim że te dwie przegrane były wyjątkiem! Teraz nadszedł czas Chrisa Jericho, kipokryci!

Y2J rzuca mikrofon na matę, który z hukiem ląduje. Jego theme zaczyna grać, a on sam schodzi powoli z ringu i rusza na Backstage, w kierunku swojej szatni, by tam przemyśleć wszystkie wady swojego zachowania w tej walce.

Singles Match
Randy Orton Vs Michael Cole


Ostro poddenerwowany Orton krąży po ringu, co jakiś czas spogląda w stronę Back Stage na którym wkrótce powinien pojawić się jego przeciwnik - Michael Cole. Jednak Cole'a jak nie było tak nie ma. Nagle znikąd słychać głos Cole'a:
- Orton nadszedł twój koniec! - Po czym słychać... stary theme Randy'ego Ortona mimo to Cole'a jak nie było tak nie ma. Orton podchodzi linek znajdujących się na przeciwko zaplecza. Wówczas z trybun wybiega Michael Cole! Komentator zachodzi przeciwnika z tyłu i uderzam Ortona w tył głowy ale ten ledwo co drgnał. Napiął się i stał jak wryty wciąż wpatrując się w przód. Cole jeszcze raz wykonał uderzenie, ale Orton nie reagował. Padł gong! Apex Predator dopiero teraz ruszył się z miejsca powalając przeciwnika clothestlin'em. Komentator z łoskotem uderzył o matę po czym wyturlał się z niej. Cole z trudem utrzymał równowagę na nogach po czym trzymając się za głowę zaczął iść w kierunku wyjścia z areny. Orton z niedowierzaniem patrzył na uciekającego przeciwnika. Postanowił nie czekać dłużej, wyszedł z ringu pod dolną liną i powoli kroczył w kierunku Cole'a. Ten dopiero w ostatniej chwili domyślił się co jest grane, ale kiedy odwrócił się otrzymał potężne uderzenie w twarz, po czym kolejne.  Cole ledwo trzymał się na nogach. Orton Irish  Whipp'em posłał komentatora Raw w kierunku ringu. Cole uderzył o ring, po czym sam się na niego wtulał. Randy powoli wszedł za pzreciwnikiem i dołożył dwa stomppy dla turlającego się po ziemie Cole'a. Następnie chwycił go za głowę i postawił na równe nogi, rozejrzał się wokół i... RKO! 1...2...3... Cole pada na matę... Ale co to! Orotn siada się w narożniku i czeka... what the hell?! Punt kick! Punt Kick! Cole poda na liny, jest cały zakrwawiony! służby porządkowe odpychają Ortona a lekarze zajmują się nieprzytomnym Cole'm!

JL Cóż za...emocjonująca walka... Chyba będę musiał poszukać partnera... ale tym razem jest z nami Tyler Reks!
TR ...
JL Więc jak się czujesz na miejscu wielkiego przegranego?
TR ...
JL Miejmy  nadzieję, że nic się nie stało Cole'wi... co o tym sądzisz Tyler?
TR ...

Christian zadowolony z wygranej walki zmierza do swojej szatni, jednak po drodze przechwytuje go Josh Matthews, z mikrofonem w dłoni. Zniecierpliwiony Christian pogania reportera, jednak ten przejmuje się tym i powoli rozpoczyna wywiad.

Josh Matthews - Witaj Christian. Jak czujesz się po wygranej walce?
Christian - Och, witaj Josh. Czuję się wręcz cudownie, wiesz? Pokonałem tego wstrętnego Meksykanina, a moi Peepsi dopingowali mnie przez całą walkę. Czego chcieć więcej?
Matthews - A pas Intercontinental? Czy to nie jest twój główny cel?
Christian - Owszem, jest. Ale teraz, gdy pokonałem Alberta, to mój przeciwnik w walce o pas nie stawi mi żadnego oporu. Kto to w ogóle jest? Kto w zeszłym tygodniu zesłał na siebie taką karę?
Matthews - No coż... Jeff Jarrett. Jak go oceniasz?
Christian - Szczerze? Mam go gdzieś. Nie obchodzi mnie co zrobił, kim jest, ani jak walczy. Wiem jedynie, że już nie długo to ja pokonam go i zostanę Nowym Intercontinental Championem!
Matthews - Jesteś dobry Christian. Jednak dlaczego tylko pas Intercontinental? Czy nie chciałbyś osiągnąć czegoś lepszego?
Christian - Ale czy ja stwierdziłem kiedykolwiek, że nie mam ochoty zdobyć World Heavyweight Championship? Mam ochotę i to wielką. To moje skrywane marzenie od dzieciństwa. Jednak wolę rozdawać karty powoli, nie śpiesząc się w żadnym aspekcie. Zostałem pretendentem do Pasa IC. Kiedy go zdobędę, pozostanę przy nim, aż mi się znudzi. Wtedy zostanę pretendentem do najwyższego złota na Exceed i pokonam mistrza, by móc cieszyć się podwójną koroną!
Matthews - A czy masz jakieś plany jak pokonać Jeffa? Coś ciekawego?
Christian - O tym jednak na razie nie możemy porozmawiać. O wszystkim dowiecie się już nie długo... A tym czasem żegnam...

Christian znika, razem ze swoim tajemniczym uśmiechem na ustach...

Singles Match for 2# Contender for World Heavyweight Championship
Cody Rhodes Vs Shawn Michaels


Rozległ się gong,a zawodnicy zaczynają krążyć po ringu i przyglądać się sobie tak jakby czekali na odpowiedni moment.Po kilku sekundach uczestnicy tego pojedynku wchodzą w klasyczny klincz w którym przeważa bardziej doświadczony Shawn i już po krótkiej chwili łapie Cody"iego w Headlock.HBk już po krótkiej chwili wykonuje Irish Whip,a Cody wracając do oponenta unika Clothesline"u,odbija się od przeciwległych lin i powala Michaelsa potężnym Crossbody.Rhodes nie czeka ani chwili tylko rzuca się na przeciwnika i zaczyna okładać jego twarz pięściami,po serią uderzeń Sexy Boy jakimś cudem odpycha swojego rywala,sprężynka i HBK jest na nogach tak samo jak jego przeciwnik stojący tuż obok lin.Cody patrzy się na Najlepszego z Najlepszy,ale ten tylko się uśmiecha co najwidoczniej rozzłościło Rhodesa bo ten od razu biegnie do swojego rywala i zaczyna częstować go serią punchy,po paru sekundach The Icon łapie rękę żółtodzioba z którym dzisiaj walczy i szybko sprzedaje mu parę uderzeń pięścią  po czym wpycha go do narożnika,a tam Cody częstowany jest potężną serią Chopów i kopnięć.dzieje się tak tylko przez cztery sekundy bo The Heartbreak Kid musi przestać ze względu na zasady jakie panują w tym pojedynku,na szczęście może szybko wrócić do swojego przeciwnika i robi to łapiąc go za rękę oraz wyciągając z narożnika,od razu mamy próbę Irish Whipu,ale nie udaną!Cody kontruje to na swój Irish Whip i posyła Michaelsa wprost na liny od których ten odbija się niczym piłka od parkietu i wraca do rywala,który powala go Dropkickiem.Rhodes szybko podnosi się z maty po tej akcji i częstuje The Showstoppera ładnym Knee Dropem!Cody ma motywację do wygrania tego pojedynku więc podnosi przeciwnika i gdy ten tylko stanie na nogach posyła go na liny,Shawn wraca i nadziewa się na Silver Spoon DDT!Nie!Shawn jakimś cudem kontruje tą akcję na swoje DDT!Po tej akcji zmotywowany do wygrania tej walki Mr. WrestleMania po raz pierwszy w tym pojedynku pinuje Rhodesa1...2..Cody odrywa bark,a Shawn szybko się podnosi po czym łapie rękę rywala i jego również stawia na nogi.Michaels trzyma swojego przeciwnika i patrzy się przez chwilę na publiczność.....ale to był błąd!Dashing częstuje tego,który przed chwilą go pinował Gut Kickiem po którym dokłada jeszcze jeden i maczugę w plecy po której Sexy Boy ledwie stoi na nogach.Rhodes szybko rozgląda się po arenie,żeby po chwili wykonać akcję jaką jest Russian Legsweep i pin!1...2...Shawn przerywa pin,a najwidoczniej tym zdenerwowany Cody podnosi The Heartbreak Kida i szykuje się próba wykonania Alabam Slamu!Nie udana!HBK w ostatniej chwili złapał się lin i zsunął się z Cody"iego,ten jest tym zaskoczony i odwraca się do rywala twarzą,ku swojemu zaskoczeniu zostaje zaatakowany silnym punchem w twarz po czym inkasuje jeszcze mocny Dropkick po którym jest oszołomiony,dalej stoi na nogach,ale teraz chwieje się z boku na bok,Shawn Michaels widząc to chce wykorzystać sytuacje i wykonuje Cody"iemu Belly to back suplex!HBK nie pinuje lecz patrzy się na publiczność później zerka na narożnik i biegnie do niego po czym tam wskakuje.The Icon patrzy się na widownie zgromadzoną w arenie po czym patrzy się na Cody"iego i sygnalizuje akcję podwyższonego ryzyka jaką jest Diving Elbow Drop!Mamy próbę tego ataku!Niestety próba nie udana!Rhodes w ostatniej chwili się odsunął i już teraz podnosi Michaelsa i mamy Front Suplex po którym The Headliner znów wita się z matą.Cody najwidoczniej chce odpocząć,ale HBK nie pozwala mu na to bo już zaczyna powoli się podnosi.Rhodes widząc,że jego przeciwnik jest już prawie na nogach biegnie do lin na których się wybija i mamy Beautiful Disast...Nie,jednak nie Shawn w ostatniej chwili odsunął się,a jego rywal ląduje na macie.Uczestnicy tego pojedynku są już wyczerpani i czołgają się do narożników w których spędzają kilka sekund,ale to pierwszy z rogu kwadratowego pierścienia wychodzi Cody,który biegnie na Michaelsa i powala go Clotheslinem!HBk jest już na tyle zmęczony,że dopiero po kilku sekundach wstaje z maty,a Cody od razu łapie jego rękę po czym posyła go do narożnika gdzie biegnie za swoim przeciwnikiem,ale ten odsuwa się z niego,a Cody w nim ląduje.The Showstopper od razu obraca swojego przeciwnika i sprzedaje mu parę chow po czym posyła go na lin od których ten się odbija i wraca do starszego zawodnika,który przerzuca rywala ładnym Back Body Dropem!Michaels od razu po tej akcji zapina Modified figure four leglock!Cody ma szczęście ponieważ są blisko lin więc się ich łapie,a sędzia nakazuje puścić Shawnowi jego rywala,ten robi to dopiero po dwóch sekundach po czym szybko się podnosi,a także sprowadza na proste nogi oponenta po czym po raz drugi w tym pojedynku mamy  Belly to back suplex!Shawn od razu po tej akcji bez zbędnego gapienia się po hali wskakuje na narożnik i mamy próbę Diving Elbow Dropu!Udana!Najlepszy z najlepszych jest na fali i mamy sygnalizację jego akcji kończącej.Cody zadziwiająco szybko podnosi się z maty po czym odwraca się w stronę swojego rywala,który próbuje wykonać Sweet Chin Music!Jednak to mu się nie udaje ponieważ Cody odskakuje w ostatniej chwili na bok po czym przechwytuje swojego dzisiejszego rywala i szykuje nam się Cross Rhodes!Cody wykonuje ostatni taunt,ale to jest błędem ponieważ Sexy Boy,który jest zdecydowanie mniej obolały uwalnia się z pod rąk Rhodes po czym szybko odwraca się w jego stronę i z zaskoczenia wykonuje swoją akcję kończącą jaką jest Sweet Chin Music!Cody pada na matę,a Michaels pinuje1...2...Rhodes kładzie nogę na linie,ale sędzia uderza po raz ostatni ręką w matę przez co zwycięzcą tego pojedynku zostaje Shawn Michaels!Sexy Boy cieszy się ze zwycięstwa,a Cody kłóci się z sędzią tej walki.

Po kilkunastu sekundach do hali wchodzi Teddy Long z mikrofonem i zaczyna mówić
Teddy:Cody wiem,że sędzia popełnił błąd ale się nie denerwuj.Panie sędzią proszę o ponowne wznowienie tej walki!

Mamy GonG!Zaskoczony Shawn Michaels,który stoi na narożniku zostaje z niego ściągnięty przez Rhodesa,który już odzyskał siły i teraz wynosi w powietrze swojego przeciwnika i mamy Alabama Slam!1...2..Shawn w ostatniej chwili z wielkim trudem odrywa bark,a Cody podnosi się powoli z maty i idzie do narożnika czekając na Shawna,który zaczyna powoli wstawać.Po kilkunastu sekundach obydwoje stoją przy linach patrząc się na siebie z wielką złością w oczach,ale tym razem Cody głupio się śmieje i mówi coś coś w stylu"Dam Ci odpocząć staruszku",ale już po chwili zawodnicy biegną na siebie i mamy Double Clothesline!Uczestnicy tej wznowionej walki padają na mate,a sędzia zaczyna liczyć!1....2....3.....4Shawn zaczyna powoli wstawać5...6...7...Michaels jest na kolanach i podnosi się za pomocą lin,a Cody dalej leży,ale Shawn tylko patrzy się przez parę sekund na niego po czym idzie na miejsc ew którym leży jego rywal i łapie jego rękę oraz zaczyna powoli podnosić młodzieńca z którym przyszło się mu dzisiaj zmierzyć.Shawn przez chwile trzyma Cody"iego za rękę po czym mamy szybki Step-Up Enzuigir!Młody pada na matę,ale jego jedna ręką ląduje na linie więc Sexy Boy nie mam jak przypinać więc zaczyna sygnalizować swój finisher,ale po kilku sekundach Cody czołga się pod dolną liną za ring gdzie staje na nogach i patrzy się na Ikonę tego sportu.Przeciwnik zawodnika znajdującego się za linami jest tym zaskoczony więc szybko wychodzi za ring,ale wtedy Cody wślizguje się do niego biegnie do narożnika gdzie ma zamiar złapać chwilę oddechu,Staruszek nie pozwala mu na to bo już po krótkiej chwili idzie do niego,ale Rhodes nie ma zamiaru uciekać tylko idzie wprost na Shawna z którym wdaje się w wymianę ciosów,która trwa kilka sekund po który w końcu Cody robi unika i łapie Shawna w Headlock,ale trzyma go w nim bardzo krótko bo już po chwili Rhodes rzuca nim o liny od których ten się odbija,ale unika ataku ze strony Cody"iego i biegnie na przeciwległe liny od których się odbija po czym wraca do młodszego zawodnika i.....i mamy Sweet Chin Music! Cody pada na matę! 1...2...3!!! Tak znamy pretendenta do pasa! Znów doświadczenie wygrało z arogancją!

JL Cóż za przepiękna walka! Oby było ich więcej!
TR Skończ się podniecać!
JL Co ty taki dzisiaj roztargniony?
TR ...
JL No mówię do ciebie!
TR a pier*olę tą robotę!
Tyler Reks rzuca słuchawki i odchodzi na backstage!

Exceed schodzi z anteny

Offline

 

#2 2012-01-07 12:35:43

Rafael

http://img33.imageshack.us/img33/3087/opener.png

Zarejestrowany: 2011-12-29
Posty: 64
Punktów :   

Re: (#2) Saturday Night Exceed! (07.01.12) - Adjustment!

A Małe a pro po... nie będzie 5 komentów nie będzie następnej gali

Offline

 
Toplisty Wymiana Kontakt

Admini - 
Rafael


Mann3Kin

Partner

Współpracujemy z:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChłapowo wczasy gta online